JAK UNIKNĄĆ WOJSKA?         FORUM
Niezbędnik Internetowy
Ten człowiek jest pacyfistą który uniknął hańbiącej służby wojskowej. Munduru nigdy nie nosił, chyba że dla jaj!
Wojsko miało by z nim tylko wiele utrapień związanych z jego "inną osobowością", dlatego mu odpuszczono.

W naszym internetowym forum trwa gorąca dyskusja nad problemami związanymi ze służbą wojskową. Na forum padają pytania i odpowiedzi, jest tam wiele wypowiedzi ludzi, którzy zapragnęli podzielić się swoimi doświadczeniami oraz doświadczeniami swoich przyjaciół i znajomych dotyczącymi służby wojskowej. Jeśli masz problem - zobacz forum. Jeśli masz doświadczenia - podziel się nimi na forum.

W każdych czasach utrapieniem dla ludzkości była służba wojskowa. Jak wiadomo niewielu jest chętnych do odbywania służby wojskowej, która jest wyłączeniem z życia i pracą bez wynagrodzenia. Ten długi czas możemy określić jako „czarna dziura w życiorysie”, ponieważ jest to czas oderwania się od bliskich nam osób a czasami nawet bywa dramatycznym pożegnaniem się z narzeczoną, która podczas rozłąki nie może zapanować nad swym popędem seksualnym co prowadzi do pozyskania nowego partnera i utraty starego.

By zaradzić temu okrutnemu procederowi przedstawiam kilka sposobów na uniknięcie służby wojskowej. Sprawa nie jest zbyt prosta i może być zrealizowana tylko przez naprawdę zdecydowanych. Podane poniżej przykłady w żaden sposób nie kolidują z prawem i nie wymagają wręczania łapówek oraz innych prezentów. Mają one nie tylko zalety, ale i posiadają skutki uboczne. Zatem przejdźmy do meritum sprawy.

Najprostszym sposobem uniknięcia wojska jest obcięcie sobie stopy. Ten sposób nie wymaga od delikwenta zbyt dużej inteligencji i wyobraźni. Na komisji wojskowej prowadzenie jakiegokolwiek tłumaczenia jest zbędne. Defekt jest tak oczywisty iż z pewnością nikt z lekarzy nie odważy się przyznać innej kategorii jak tylko „trwale niezdolny do służby wojskowej”. Wiadomo przecież, iż stopa nigdy nie odrośnie. Jednak w przypadku obcięcia palców lub dłoni zdarzały się przypadki wcielenia do armii. Tak więc obcięcie dłoni może nam niczego nie zmienić.

Innym sposobem jest unikanie służby wojskowej poprzez podjęcie studiów na jakimkolwiek kierunku. Wtedy zyskujemy czas na dłuższe i łagodniejsze działanie, które może być bardzo dobrze przemyślane. Jak wiadomo studia to stres i depresja wywołana nadmiarem wchłanianej wiedzy. Od takiego stanu psychicznego mogą zachodzić w wrażliwym mózgu nieodwracalne zmiany na tle nerwowym. Choroba psychiczna jest czymś co dyskwalifikuje każdego do powierzenia w jego ręce broni lub drogiego sprzętu wojskowego. By w pełni móc zastosować tą metodę i nie zostać rozszyfrowanym przez biegłych wojskowych psychiatrów, należy jak najwięcej czasu spędzać z ludźmi chorymi psychicznie by móc podpatrywać i naśladować ich zachowania. Najlepiej jest znaleźć się w szpitalu psychiatrycznym na krótki czas (około cztery tygodnie), by tam wczuć się w życie swych współtowarzyszy. Po takich obserwacjach możemy śmiało rozmawiać z każdym lekarzem na komisji wojskowej.

Innym szybkim sposobem na uniknięcie wojska są próby popełnienia samobójstwa. Ludzie którzy kilkakrotnie targnęli się na swe życie nie są mile widziani w wojsku. Ten sposób możemy zrealizować samemu, na przykład wieszając się w jakimś publicznym miejscu. Miejsce to powinno być zaludnione ze względu na szybką reakcję tłumu, która przeważnie prowadzi do szybkiego odcięcia pętli wisielczej oraz wezwania pogotowia ratunkowego. Można też usiłować skoczyć z dachu w centrum miasta, tak by tłum wezwał służby ratunkowe. Musimy zadbać przy tym by nasze samobójcze zamiary potwierdziło pogotowie ratunkowe i skierowało nas do psychologa lub psychiatry. Jest to ich standardowe działanie i nie możemy go uniknąć, gdyż jest ono konieczne jako dowód naszych czynów przed komisją wojskową.

W swojej książce „Jak uniknąć służby wojskowej” przedstawiłem kilkadziesiąt dokładnych przepisów na zdobycie wpisu  „Trwale niezdolny do służby wojskowej”. Otrzymuję wiele listów z podziękowaniami od osób którym udało się uniknąć służby wojskowej dzięki tym nietypowym metodom. I wam życzę sukcesów w uchylaniu się od tego idiotycznego i zasranego obowiązku.

Trwają gorące dyskusje - Zaraszamy do naszego forum.

KONIEC